.
W bazie wiedzy znajduje się  3961  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #
Doradcy Zawodowi serwisu baza-wiedzy.pl

W firmie Info Baza Sp. z o.o., wydawcy niniejszego serwisu, zatrudnieni są licencjonowani doradcy zawodowi, którzy pomagają użytkownikom rozwiązywać problemy dotyczące zatrudnienia i pracy osób niepełnosprawnych.

Na Państwa zlecenie jesteśmy w stanie opracować i skonsultować Indywidualne Programy Rehabilitacyjne dla zatrudnionych niepełnosprawnych pracowników.

Doradcy zawodowi prowadzą również szkolenia organizowane przez Centrum Szkolenia Info Baza oraz odpowiadają na pytania w dziale pytań i odpowiedzi.

Chcielibyśmy zaoferować Państwu pomoc w zakresie:
  • oceny predyspozycji zawodowych i rozwoju zawodowego zatrudnionych ON ze znacznym, umiarkowanym i lekkim stopniem niepełnosprawności,

  • powołania na rzecz Państwa Firmy Komisji Rehabilitacyjnej przygotowującej Indywidualne Programy Rehabilitacyjne,

  • opracowania Indywidualnych Programów Rehabilitacji zawodowej ON ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.