.
W bazie wiedzy znajduje się  3967  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Prawie 50 mln zł z Tarczy 6.0. już na kontach przedsiębiorców

ZUS (2021-01-12), autor: Nieznany, oprac.: GR

ZUS wypłacił pierwszą transzę świadczeń postojowych. W weekend pierwsi przedsiębiorcy zostaną zwolnieni z opłacania składek za listopad 2020 r.
 
Na konta płatników trafiło już 23,6 tys. wypłat świadczeń postojowych na kwotę 48,6 mln zł. To pokazuje, że elektroniczny system wnioskowania sprawdza się. Dzięki temu szybciej weryfikujemy wnioski i szybciej przekazujemy środki na konta – mówi prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.
 
Wnioski o wsparcie z Tarczy antykryzysowej 6.0 można składać tylko elektronicznie przez portal Platformy Usług Elektronicznych ZUS oraz za pośrednictwem strony gov.pl.
 
W weekend pierwsi przedsiębiorcy zostaną zwolnieni z opłacania składek za listopad 2020 r. ZUS prześle informacje o rozstrzygnięciu wniosku na PUE ZUS. Aby odebrać odpowiedź z ZUS na PUE ZUS, wystarczy zalogować się do swojego konta, wejść w (Dokumenty i wiadomości) i w (Skrzynce odbiorczej) przejść do (Dokumentów wymagających poświadczenia odbioru).

Więcej na: www.zus.pl 
dodano: 2021-01-13 10:17Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry G.R.


designed by Info Baza Solution sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.