.
W bazie wiedzy znajduje się  3958  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #
Narażenie firmy na straty, wynikające z częstych zwolnień lekarskich, jest podstawą do rozwiązania stosunku pracy – czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej Mężczyzna był zatrudniony na poczcie na stanowisku związanym z załadunkiem i rozładunkiem przesyłek,... więcej

dodano: 2017-11-14 11:03

Pismo pracodawcy do pracownika, które zawiera sformułowania wskazujące na karę inną niż przewidziana w przepisach prawa pracy, to wykroczenie – donosi Dziennik Gazeta Prawna Dyrektor firmy wręczył podległej mu pracownicy pismo zatytułowane „pouczenie... więcej

dodano: 2017-11-09 11:13

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.