.
W bazie wiedzy znajduje się  3961  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Trudniej będzie wyłudzić zasiłek z UE

Rzeczpospolita (2012-07-25), autor: Kwa, oprac.: GR

W Polsce zostaną utworzone trzy punkty przekazujące do innych państw Unii informacje niezbędne do przyznania świadczeń z zabezpieczenia społecznego – informuje Rzeczpospolita.

Pierwszy - w Ministerstwie Pracy - zajmie się rozsyłaniem danych o bezrobociu i świadczeniach rodzinnych. Drugi powstanie w ZUS. Będzie przesyłał informacje niezbędne do przyznania świadczeń emerytalno-rentowych, wypadkowych, chorobowych i macierzyńskich. Trzeci punkt powstanie w NFZ i będzie realizował wymianę danych z zakresu świadczeń zdrowotnych.

Zmiany takie przewiduje projekt założeń nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych w związku z wdrożeniem Systemu Elektronicznej Wymiany Informacji dotyczących Zabezpieczenia Społecznego na terytorium RP.

Więcej w Rzeczpospolitej z 25 lipca 2012 r.

dodano: 2012-07-25 10:44Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.