.
W bazie wiedzy znajduje się  3961  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Wsparcie z dwóch źródeł na tworzenie mikroprzedsiębiorstw na wsi

GAZETA PODATKOWA (2012-07-26), autor: .k.r., oprac.: MG

Mieszkam na terenie wiejskim. Zamierzam rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej i otworzyć salon fryzjerski. Chciałabym w tym salonie zatrudnić dwie osoby. Czy możliwe jest uzyskanie unijnego wsparcia na tego rodzaju projekt? – pyta czytelniczka Gazety Podatkowej.

Tak, jest to możliwe – odpowiada ekspert. W tym przypadku środków należałoby szukać w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, 2007-2013. Można tutaj uzyskać pomoc na uruchomienie mikroprzedsiębiorstwa. Jest to pomoc skierowana do mieszkańców terenów wiejskich, którzy nie są rolnikami.
Pomoc udzielana z tego działania ma formę zwrotu części kosztów poniesionych na inwestycje. Jej wysokość uzależniona jest od liczby nowo utworzonych stanowisk pracy.

Liczbę przewidzianych do utworzenia miejsc pracy podaje się w przeliczeniu na pełne etaty średnioroczne, przy czym ich utworzenie musi być uzasadnione zakresem rzeczowym operacji. Dopuszczalne jest zatrudnianie pracowników na etaty cząstkowe.

Więcej w Gazecie Podatkowej z 26 lipca 2012 r.
dodano: 2012-07-26 12:23Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.