Abyś znalazł tylko to, co cię interesuje

Rzeczpospolita , autor: Paweł Blajer , oprac.: GR

kwi 26, 2007

Prawo co dnia ma teraz mniejszy format i nowe rubryki tematyczne. Zmiany wprowadziliśmy po to, by żółte strony stały się dla państwa jeszcze bardziej użyteczne.

Z tego powodu zmodyfikowaliśmy również układ Dobrej Firmy". Teraz dwa razy w tygodniu ukazuje sią Dobra Firma" poświęcona podatkom i rachunkowości (poniedziałki i czwartki) oraz prawu pracy, wynagrodzeniom, składkom ZUS (środy i piątki). Z kolei dodatek wtorkowy wzbogaciliśmy o tematy związane m.in. z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Pragniemy, aby żółte strony i Dobra Firma" jeszcze bardziej odpowiadały państwa oczekiwaniom. Chcemy drukować materiały najbardziej przydatne, dotyczące spraw dla państwa najważniejszych.

Aby udało się to zrobić, potrzebujemy od państwa informacji. Prosimy o wypełnianie ankiet, które znajdują się na naszych stronach internetowych. Ankietę dotyczącą Prawa co dnia", czyli żółtych stron, można znaleźć pod adresem: http:www.rzeczpospollta.pl/zolte-strony/ankietazs.html Ankietę dotyczącą Dobrej Firmy" umieściliśmy na stronie: http://www.rzeczpospollfa.pl/zolte-strony/an kletadf.html Aby ankiety łatwiej byto znaleźć, linki do nich podajemy na głównej stronie: www.rp.pl. Dla pierwszych 60 osób, które wypełnią ankietę, mamy prezenty fachowe książki ufundowane przez wydawnictwa prawnicze Lexis Nexis oraz Wolters Kluwer Polska, m.in. kodeks karny, kodeks pracy. Czekamy na państwa opinie.

Więcej Rzeczpospolita.