Jeszcze dzisiaj firmy mogą się zgłaszać…

DZIENNIK ELBLASKI , autor: Grażyna Gosk , oprac.: GR

paź 19, 2007


Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu wysłał zaproszenia do udziału w IV Elbląskich Targach Pracy do prawie 90 firm. We wtorek zarezerwowane przez nie były 34 stanowiska.

Nie ukrywam, że liczyliśmy na trochę większe zainteresowanie pracodawców przyznała we wtorek Jolanta Marynowska, pośrednik pracy z PUP. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, więc mam nadzieję, że ich liczba się zwiększy.

Już wiadomo, że na targach nie zabraknie pracodawców z branży budowlanej, metalurgicznej, stolarskiej. Będą oferty pracy dla kierowców autobusów i przyszłych funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Do swoich stanowisk będzie też zapraszała 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana i Wojskowa Komenda Uzupełnień zapowiada Jolanta Marynowska. Nie zabraknie też stoiska Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych. Osoby, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej na miejscu będą się mogły skonsultować w tej sprawie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Państwowej Inspekcji Pracy.

Więcej Dzienni Elbląski.