Praca on-line…

GŁOS KOSZALIŃSKI , autor: Mro , oprac.: GR

mar 22, 2007

Szukasz pracy, ale nie chcesz bądź nie możesz ruszać się z domu Jest wyjście z sytuacji. Poszukaj pracy w systemie on-line.

Internet to dziedzina życia, która w ostatnich latach rozwija się najszybciej. Sieć to miejsce, gdzie można nie tylko przeczytać interesujące nas informacje z kraju i ze świata, poplotkować i dowiedzieć się co słychać u naszych ulubionych gwiazd. W Internecie bardzo szybko rozwijają się różne firmy, które poszukują pracowników.

Jedną z takich firm jest Stereo, pi, które uruchomiło system pracy on-line. W ten sposób firma zamierza rozwijać współpracę z osobami z całej Polski, zainteresowanymi ciekawą i niekonwencjonalną pracą we własnym domu.

Praca w systemie on-line polega na uzupełnianiu bazy danych produktów oferowanych przez firmę. Sklep internetowy posiada ponad 250 tysięcy pozycji, które muszą być dokładnie skatalogowane i opisane.

Każda zainteresowana osoba może zająć się ulubioną tematyką, np. filmy, gry, książki czy elektronika. Sposób opisu polega na założeniu dla każdej pozycji specjalnej formatki zawierającej tytuł, wykonawcę, producenta itp.

Obecnie ze Stereo, pi współpracuje już kilkadziesiąt osób z całego kraju. – Jest to bardzo wygodna forma pracy również dla osób niepełnosprawnych, gdyż mogą podjąć pracę bez wychodzenia z domu. Jedynym wymogiem jest posiadanie komputera i dostęp do Internetu – mówi Piotr Muranty, Prezes Zarządu spółki Stereo, pi.

:Wysokość zarobków każda zatrudniona osoba może regulować indywidualnie. Dzięki pracy w domu, każdy sam ustala zarówno czas, jak i nakład pracy zleconej do wykonania. Najaktywniejsi pracownicy mogą zarobić ponad 2 tysiące złotych miesięcznie. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej www.stereo.pl oraz pod adresem e-mail: rekrutacja@stereo.pl.

Więcej Głos Koszaliński.