Etaty dla drugiej grupy…

Gazeta Płocka , autor: . Bees , oprac.: GR

mar 14, 2007

Na pierwsze targi pracy osób niepełnosprawnych zgłosiło się już 25 firm i to nie tylko z Płocka, ale również z Warszawy, Wrocławia i Działdowa.

Zainteresowanie zaskoczyło organizatorów, którzy kolejnych zainteresowanych zapisują już na listy rezerwowe. Jest to jednak korzyść dla wszystkich, którzy na targach chcą znaleźć zatrudnienie. – Wiele miejsc pracy dla osób z II grupą inwalidzką szykują firmy Bud-Mat i Olewnik Bis – mówi Jarosław Kozłowski. Na razie jednak nie można zdradzić charakteru oferowanej pracy.

Targi organizują: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku wraz z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, Starostwem Powiatowym w Płocku i Centrum Psychologiczno-Pastoralnym METANOIA. Odbędą się one w czwartek 15 marca w godzinach od 10.00 do 15.00

w Hali Sportowej Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, ul. Nowowiejskigo 2.

Impreza ma pokazać najbardziej przedsiębiorcze i rozwojowe firmy, tworzące nowe miejsca pracy, jak również dają możliwość zapoznania się z formą wsparcia dla tych, którzy zamierzają otworzyć własną działalność.

Bliższe informacje na temat targów można uzyskać m.in. w płockiej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, ul. 1 Maja, tel. 024 264 03 75. Szczegółowy program Płockich Targów Pracy Osób Niepełnosprawnych będzie także zamieszczony na stronach internetowych organizatorów.

Więcej Gazeta Plocka.